Pojízdná prodejna

Již před nějakou dobou jsem se pustila na mé poměry do trochu většího projektu. Největší inspirací a motivací pro mé tvoření bylo vždy udělat radost svým blízkým, známým a kamarádům. Vznikly tak výrobky nejrůznějších tvarů a motivů. A z této téměř až posedlosti vznikla i má spolupráce s libereckou kapelou Jarret. Pustila jsem se tak do triček, tašek, hrnků a dalších výrobků s jejich logem. O samotných výrobcích tu teď povídat nechci, ty si můžete prohlédnout v mém obchůdku. Ale pak nastal problém s tím, jak výrobky krom na Fler.cz distribuovat? Jak výrobky kapele stylově a prakticky zabalit na cesty na koncerty? A tak vznikl projekt, který jsem pracovně nazvala Pojízdná prodejna.

Naskládat pětičlennou kapelu do auta kompletně se všemi nástroji už tak není sranda. A k tomu se snažit přidat dvě bedny s výrobky? Jak to pořešit? Jistě, mohla bych vzít krabici od banánů a do té to nacpat. Ale když už něco tvořím, tak ať je to i reprezentativně zabalené a upoutá to pozornost. Problém první nastal, když jsem se za tímto účelem rozhodla zrekonstruovat kufr. Takový ten klasický starý papírový. Ještě že existují ty sociální sítě. Kufr se našel! Krásný modrý. Díky Olině za něj.

Tak jsem se mohla pustit do rekonstrukce. Další problém nastal při hledání nových zapínání. Měla jsem štěstí a můj osvědčený prodejce v železářství měl dokonce zrovna výprodej. A pak už to šlo celkem rychle. Kufr pomalovat, doplnit logo kapely a jiné grafické prvky, přelakovat… na modro byl snad celý byt. Obzvlášť táta má rád, když zaberu celý byt. Ale musím si ho předcházet, potřebovala jsem pak pomoc s tím novým zapínáním.

Zapomněla jsem zdůraznit, že mě jako vždy tlačil čas. Na celou akci jsem měla týden, což v kombinaci se zaměstnáním, byť by časově ne tak náročným, není zrovna moc. Ale povedlo se. Téměř za pět minut dvanáct je hotovo. Pak ve mne trochu zatrnulo, když jsem začala všechny výrobky cedulkovat a balit a rovnat do kufru. A zjistila jsem, že se mi to do kufru vejde úplně na milimetr přesně.

A je hotovo. Dokonce jsem koupila i kolečko, aby prodejna byla opravdu pojízdná. Ale jelikož se trochu bojím, že i tak bude problém ten kufr do auta dostat, kolečko dostane kapela jako volitelné přídavné vybavení. Tak a v sobotu vyrazí zbrusu nová pojízdná prodejna poprvé na cestu. Kdo by jí rád viděl v akci, může se vypravit na Konopiště, kde bude určitě i bohatý kulturní program.

 

_DSC8328 _DSC8330 _DSC8332 _DSC8337 _DSC8339 _DSC8342 _DSC8344 Jarret - baleni