© Kačka

Fotografie je mým velkým koníčkem. Vystudovala jsem SVOŠ umění a reklamy – umělecko řemeslnou tvorbu, obor reklamní fotografie. VOŠ jsem dokončila v červnu 2009 absolutoriem, jehož součástí byla abs. práce na téma „Jsem starý a jsem„. Fotografie, které byly její součástí si můžete prohlédnout v galerii a pokud by Vás zajímal i text práce, tak ten naleznete zde.

Motivů je spousta. Nejvíce fotografuji muziku a dění kolem ní. Spolupracovala jsem s časopisem Folk (dříve Folk & country) a se servrem www.FOLKtime.cz. Některé snímky se taky objevují přímo na stránkách kapel a na různých jiných webech u článků a rozhovorů. Jejich seznam dávám také postupně dohromady.

Pak si naopak ráda odpočinu v přírodě, kde je klid a zajímavé detaily. Jsem schopná strávit několik hodin v zoo nebo botanické zahradě. Začátkem  roku 2010 jsem začala spolupracovat na zajímavém webu www.krasnecechy.cz

Ve školním roce 2010/2011 jsem vedla v DDM na Proseku kroužek digitální fotografie a moc mě to bavilo. Pak už  se nepřihlásil dostatek dětí, snad zas někdy. Společně jsme zkoušeli, jak si z domácích prostředků vystavět vlastní malý ateliér a různé fígle, jak si při fotografování vypomoci. Užili se při tom dost srandy, měla jsem šikovné žáky. Kromě samotného fotografování jsme pracovali i s počítači a učili se možnostem zpracování a využití fotografií.

Nejsem zastáncem upravování fotografií, ale někdy si sama ráda vytvořím nějakou montáž, nebo využiji své fotografie k dalšímu zpracování. Práce s photoshopem mě baví, protože nabízí širší možnosti k využití snímků. U reportážních fotografií z koncertů se však tvrdě držím zásady neupravovat.

PRO VSTUP DO GALERIE KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

alba na www.rajce.net

z různých akcí během roku

odkaz - MRAKY

GALERIE

odkaz-PAŘÍŽGALERIE

odkaz-MOTÝLI

GALERIE

odkaz-MONTÁŽ

GALERIE

odkaz - VODA

GALERIE

odkaz-MESTO

GALERIE

odkaz-LIDÉ

GALERIE

odkaz SVETLO

GALERIE

odkaz KRAJINA

GALERIE

odkaz MUZIKA

GALERIE

ODKAZ - ZVÍŘATA

GALERIE

odkaz - SKOLNI

GALERIE

odkaz-DUCH

GALERIE

odkaz - ROTLINY

GALERIE

odkaz - homo faber

GALERIE

odkaz - DIPLOMKA

GALERIE

 ODKAZ - AUTA

GALERIE

 odkaz-ABSTRAKCE

GALERIE

 Mé fotografie

využité jinde