Kačka ESKA Esserová

Tolik nápadů a tak málo času…
Obyčejná slečna, snící o „vlastní“ písni a o tom, že dostane rozkvetlou slunečnici…  (pár rad pro Ježíška 🙂

…svět kolem sebe sleduji často skrz hledáček fotoaparátu a šeď všedních dnů si snažím zpestřit malými i většími barevnými radostmi. Tvořím pro radost svým známým a kamarádům, kteří jsou zároveň mou inspirací i motivací.

Za téměř nepřetržitého kroužení tónů různé hudby kroužím já v množství nejrůznějších materiálů, ze kterých vymýšlím nové a nové věci. Batikování, využití fotografií, hrátky s papírem, bižuterie z netradičních součástek…nemám žádné meze a ráda objevuji a zkouším nové techniky.

Jsem závislá na muzice, ale o tom víc jinde. Můj životopis zatím čítá spíš více zájmů, než zkušeností, ale mým životním cílem není stoupání výš po nějakém kariérním žebříčku.

Mám ráda úsměv těch, jimž udělám svým výtvorem radost. A to je pro mě nejdůležitější.

V současné době pracuji na Pedagogické fakultě UK, jako sekretářka na katedře francouzského jazyka, vypomáhám na studijním oddělení a trochu motám kolem oddělení pro vnější vztahy, se kterým zajišťujeme nejrůznější akce, které fakulta pořádá.

KLIKNI NA OBRÁZEK

odkaz2 kopie odkaz3 odkaz kopie

Člověk si musí umět udělat radost. Něco pěkného zažiji, něco si koupím, něco vyrobím. Přečtu pěknou knížku, shlédnu film nebo výstavu….a tady se o to s vámi podělím.