Jarret

„Indierocková nebo folkrocková skupina, která svou stylovou nezařaditelností přivádí kritiku k šílenství. Přitom jde o pouhé respektování textu s absencí strachu použít při aranžování jakékoliv prostředky. Jde vesměs o původní tvorbu Bohouše Vašáka doplněnou o písně spřízněných autorů – Jakuba Nohy, Martina Kadlece a Pavla Havlíka.“

Folkrocková kapela s jasným hudebním názorem snažící se vyhnout folkovým i rockovým klišé. Liberecký Jarret, špička českého folkrocku, která se objevuje na scéně již od roku 1991. Více se dozvíte na jejich webových stránkách.

Zde naleznete nejrůznější výrobky s kapelním logem, které nechť je nošeno viditelně!

Autorem loga je Ivan Jecha.

Nejprve vznikla v Karrlově hlavě myšlenka založit kapele fanklub.To se ale s moc velkým ohlasem nesetkalo, nicméně alespoň touto formou se myšlenka ponese dál. Výrobky vznikají postupně, jak se dostaví múza. Vše je tvořeno takříkajíc na objednávku, takže pokud se Vám nezdá barva či tvar neváhejte napsat zprávu a objednat si dle libosti. Stejně tak pokud Vás napadne nějaký vlastní motiv. Vše je ruční práce s využitím kvalitních a nezávadných barev a materiálů. Detailnější popis naleznete u jednotlivých výrobků.

 

Nejlepší variantou ale je navštívit koncert a vybrat si přímo na místě z naší pojízdné prodejny.

Kromě zaslání poštou je možné i osobní předání na koncertech v Praze nebo Liberci.

 

 

 

prodejna odkaz- TASKY odkaz- HRNKY odkaz- RUZNÉ odkaz SPONY      
   
odkaz - fotkyODKAZ - CEPICEODKAZ - NAUSNICEodkaz - TRICKA
   odkaz - FESTIVALY  
     


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed